Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan oldjam meg, hogy...

Hogyan oldjam meg, hogy megjelenjen Facebook megosztásnál a kép mellett a cikk szövegének egy része?

Figyelt kérdés

Blogger weboldalam van, html-ben nagyjából otthon vagyok, de cssben phpban nem igazán. Az alapértelmezett sablonon lévő facebook megosztás ikont ha benyomom, akkor csak az oldal címét jobb oldalt felül vastag betűkkel, és a képet bal oldalon osztja meg, az oldal címe alatti mező pedig teljesen üres marad.

Találtam egy oldalt ami elmagyarázza, próbáltam lekövetni, de nem működött az sem. Kérlek segítsetek.



2014. dec. 7. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha jól rémlik magát a gombot is fel lehet paraméterezni, de ha mégsem, akkor használd az opengrap-os html elemeket.

A Facebook azokat előnyben részesíti és ha tudja abból veszi a tartalmat.


[link]

2014. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi
2014. dec. 7. 15:21
 3/3 anonim válasza:

pl.


<meta property="og:title" content="Megosztás címe ez lesz"/>

<meta property="og:url" content="URL-ed"/>

<meta property="og:type" content="website"/>

<meta property="og:description" content="oldal leírása"/>

<meta property="og:image" content="megjelenítendő kép fb megosztásnál"/>

<meta property="og:locale" content="hu_HU"/>

2015. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!