Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha ingyenes online webszerkesz...

LezlieG kérdése:

Ha ingyenes online webszerkesztővel készítek weblapot, akkor ahhoz vehetek . De domain nevet? Ha nem, akkor milyen módon tudok elkészíteni egy weblapot?

Figyelt kérdés

Sharepoint Designerrel megcsinálom, rendelek webtárhelyet és domaint hozzá, vagy mi?

A válaszokat előre is köszönöm!



#domain #weblap #webszereksztés
2014. nov. 3. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes online szerkesztőknél, vannak általában pénzdíjas extra szolgáltatási csomagok amikkel lehetséges a domain név vásárlása, az online szerkesztőt üzemeltető cégen keresztül.


Sharepoint Designerrel -el megcsinálhatsz egy statikus lapot, és szerkesztheted abban, de ha nem csak egy ilyen nagyon minimalista statikus oldalra vágysz, akkor több kell annál... Minimum egy WP.

Azt viszont tud, hogy WordPress esetében már tárhelyet is erősen válogatni kell, mert igen csak pazarló tud lenni,

míg statikus oldalak esetén szinte akár melyik tárhelyszolgáltató megfelelő lehet.


Az igazi kérdés, megtalálni a még nem ismertetett elképzelésed, és anyagi erőforrásod szűk keresztmetszetét. (ahol az utóbbi lesz a nagyon mérvadó)

2014. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

WP-hez:

[link]

2014. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ, nos, ami az anyagi keretet illeti, 10-20 euro (3000-6000 HUF) max. 30
2014. nov. 3. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez éves szinten akkor newhosting.hu

Nem a legjobb, de a legolcsóbb, de statikus oldalaknak elmegy,

és éves szinten mag kapod tárhelyet és domaint annyiból.

2014. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most olvastam újra a kérdésem, úgy értem, hogy .de, azaz német domain nevet vehetek-e?

vagy ahhoz német webtárhelyre kell regisztrálnom?

2014. nov. 4. 09:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és egy étterem weblapjának kéne, tehát nem valami orbitális weblap csak egy ismertető oldal.
2014. nov. 4. 09:46
 7/7 647843587 válasza:

Sziasztok!

Én nem szeretem az ingyenes weblapkészítőket, igaz ingyen tárhelyem van...

Ezen az oldalon [link] leírom, hogy, hogyan kell készíteni saját weboldalt ingyen tárhelyre, vagyis a tárhely regisztrációt...

Hamarosan lesznek videók arról is (már van egy az ftp kapcsolódásról), hogy, hogyan kell használni az NVU-t és a Share Point Designert. És Share Point Designer-t használok. Nekem bejött

Szóval ezen a weboldalon mindent leírtam: [link]

2015. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!