Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Gportal készítés?

Ksztella kérdése:

Gportal készítés?

Figyelt kérdés

Régen volt egy oldalam de fogalmam sincs mi az email címem se a jelszót csak a felhasználónevet.És már régóta tervezem,hogy csinálni szeretnék egy új oldalt de annak mi értelme ha nem rendezett.

[link]

Hasonló kodokat hol találhatok,illetve azt hova illesszem be hogy így nézzen ki? Előre is köszönöm!!



2014. okt. 30. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kissé értelmetlenre sikeredett. Úgy is írhatnám, hogy: mi?!
2014. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg az,bocsi!! :) Szóval,hogy ha csinálok egy gportal oldalt,hova illesszem be a kódot,hogy normálisan nézzen ki? Mert eddig akárhogy próbálkoztam nem egészen úgy sikerült ahogy vártam.
2014. okt. 30. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
És ragaszkodsz a gagyi G-portálhoz?
2014. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Egyem a zuzád 22:16-os, a G-Portál egyátalán nem gagyi. Más, hogy nem értesz hozzá és nem tudsz kihozni egy G-Portálos oldalból egy normális oldalt. :)


Kedves kérdező :)


Kódokat találhatsz portálépítős lapokon (pl.: www.aranymeli.hu - igen, ez egy G-Portálos oldal -> www.aranymeli.gportal.hu) és ezeket a kódokat jobb vagy bal oldalra kell beilleszteni, egyszerű modulba, forráskód nézetbe :)


Ezeken a portálépítős oldalakon rengeteg segítséget találsz az alapoktól a haladó szintig. :)

2014. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyem a zuzád, kedves 10:09. Napi 8 órában weboldalakat építek.
2014. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 4-es válaszolónak! :) Nekem nem gagyi,nincs szükségem kimondottan tökéletes oldalra.Csak nézzen ki valahogy. :)
2014. okt. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!