Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblr. Hogyan lehet?

Tumblr. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
hogyan lehet a tumblr én saját oldalomon ccsinálni egy külön mappát pl? bakkancslista olyanom már van de úgy tenni bele képeket megy idézeteket gogy lehessen rebblogolni megy lájkolni amikor kiposztolom?

2014. okt. 24. 22:15
 1/3 anonim válasza:
amikor kiposztolod a képet, mondjuk magadról akkor a tag részhez megadod a kulcsszavakat. pl azt, hogy "me" vagy "selfie". ha mindig így teszel, akkor a tumblrneved.tumblr.com/tagged/me (vagy tagged/selfie) oldalon lesznek azok a képek amiket ezzel a tag-el láttál el. utána már ugyanúgy kell megcsinálni a mappát ahogy a bakancslistát csak az elérési névhez azt kell megadni, hogy tumblrneved.tumblr.com/tagged/me
2014. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 24. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni, kedves kérdező, hogy neked ez működik? Mert én ugyan így csináltam régebben menüpontokat, és jól működtek, de utána hirtelen olyan képek is belekerültek a "mappába", amit nem is azzal a tag-gal láttam el, sőt, még csak nem is címkéztem fel, rosszabb esetben.

Hiába törlöm ki és csinálom újra, ugyan az a hiba.

2014. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!