Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblisok! Hogyan tudok...

Tumblisok! Hogyan tudok menüpontot beállítani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy adott témám, tök jól néz ki meg minden. De egyszerűen nem csináltak hozzá olyan kis "link text" és "link" részeket. Amit tudok ott bal oldalt szerkeszteni ha bele megyek a "customize"-ba. Nem tudok menüpontot csinálni. Be lehet ezt állítani, vagy a témakészítő volt csak ilyen "kedves", hogy nem tette ezeket bele? Meg az az igazság, hogy nem is vagyok olyan nagy számítástechnikai zseni sem. Aki tud hasznos információival szolgálni az kérem, hogy segítsen! Meg még arra is gondoltam, hogy a html kódot kéne meg babrálni, de azt sem tudom, hogyan kéne. Csak számok, meg betűk meg írásjelek, és az egész egy nagy katyvasz. Pls valaki segítsen!!!

2014. okt. 11. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A témakészítő hagyta ki, viszont html kóddal megoldható lenne.
2014. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!