Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tudom a .com domain...

Miért nem tudom a .com domain nevemet összehozni tárhelyemmel?

Figyelt kérdés
Nos, nem vagyok valami nagyon hozzáértő személy, valamint a domain csak az új CoD 5 pályákkal és kiegészítőkkel foglalkozó profitszerző csapatunknak kell, hogy az interneten is elérhetők legyünk. A hostinger.hu-nál rendeltem a webtárhelyet, a domaint pedig a godaddy.com-nál(azért, mert eddig csak a godaddy volt olcsó, illetve csak itt lehet PayPal-al fizetni). A DNS szerkesztő mostmár úgy néz ki, mint a hostingeres, magyarul a godaddy DNS kezelőfelületén átállítottam a névszervereket, stb. Viszont amikor beírom a domaint (www.cod5maps.com), akkor kiadja a hostinger weboldalát és errort ír. Ha valaki segítene, azt nagyon megköszönném..

2014. okt. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj kapcsolatba a hostinger ügyfélszolgálattal.
2014. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hostinger -nél is hozzá kell adni a domaint a tárhelyedhez.

ha erre nincs cPanel, akkor ügyfél szolgálton tudják elvégezni.

2014. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul van valami cpanel-hez hasonló dolog, be lehet állítani a parkoltatott domaint ha jól emlékszem. Bár én nem jutottam el odáig, másik fizetős tárhelyem van.
2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 horbeni ***** válasza:

sikerült beállítani?

Esetleg ha van IP címed, akkor érdemes az összes A rekordot oda irányítani a domainhez tartozóan

2014. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!