Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Extra.hu-s honlapszerkesztők...

Extra.hu-s honlapszerkesztők légyszi segítenének?

Figyelt kérdés

Hali.

Azt szeretném tudni, hogy hogy lehet ilyen kis képet kitenni a.. hú, hogy magyarázzam el.. például ha megnyomod az F4-et, akkor abban a "címsorban" vagy nemtudom, hogy hívják, annak az elején van egy kis kép (itt éldául egy lap, az explorer jelével..

ha nem értitek, akkor írjatok, nem vagyok jó magyarázásban..

de ha értitek, akkor annak a kódját szeretném megtudni, amivel oda lehet tenni képet, ha értitek.. sajnálom ha nem, akkor írjatok..

előre is nagyon de nagyon szépen köszönöm!!!


2010. jan. 19. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

favicon.ico

gondolom arra gondolsz, keress rá.

2010. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

megvan a kód <link rel="shortcut icon" href=" [link]

de nem tudom hogyan kell használni, rákerestem (lehet hogy akkor rosszul keresetem rá, légyszi ne sziddjatok meg ezért, hogy nem megy)

2010. jan. 19. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
<head></head> közé megy be amit találtál. A favicon.ico fájlnak add meg az elérési útvonalát és kész is.
2010. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyakorikerdesek okonja pl ez:

<link rel="shortcut icon" href=" [link]


Készítened kell egy ikon képet ami (vannak ikonszerkesztő programok is, vagy meglévő képeket átkonvertál ico formátumra) de végülis annyi is elég, hogy átírod a kiterjesztését és a nevét erre: favicon.ico

2010. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!