Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom a gépemről feltölte...

Hogy tudom a gépemről feltölteni a honlapomat az atw-re?

Figyelt kérdés
Regiztem az atw.hu-n de nem tudom hogy hogyan töltsem fel a honlapom, a frontpage-vel készítettem de nem tudom felrakni.
2010. jan. 18. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Oldalad elhelyezése FTP-n (File Transfer Protocol) keresztül lehetséges. A szerverhez való kapcsolódáshoz szükséged van egy FTP kliensre, pl. Total Commander, ahol a feltöltéshez szükséges adatokat a 'Hálózat / FTP kapcsolódás...' menüpont alatt adhatod meg. Kiszolgáló nevének az ftp.atw.hu-t add meg, felhasználói nevedet az azonosítód, jelszó pedig a regisztrációnál megadott. Most fel kell töltened kezdőlapodat, mely a következő lehet: index.html, index.htm, index.php. Ha mindent jól csináltál oldalad behívása után már az általad feltöltött indexet láthatod.


[link]

2010. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem megy, meg próbáltam de nem jön össze mert elö bukan egy ablak és jobb oldalt egy menü pl: kapcsolodas ujkapcsolat stb., mos melyikre kattincsak? és mit irjak be?
2010. jan. 18. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd én leírom szájbarágósan:



1. Nyitsz egy total commandert.

2. Hálózat menüpont >> FTP-kapcsolódás (bejön egy ablak)

3. "Új kapcsolat"-ra kattintasz (bejön még egy ablak)

4. Kitöltöd:

Kapcsolat neve: Ide adsz valami címet, pl ATW-s honlapom

Kiszolgáló neve: ftp.atw.hu

Felhasználói név: a regisztrált neved

Jelszó: amit a regisztrációnál megadtál jelszónak.


5. Leokézod az ablakot, visszajön a másik.

6. A bal oldali listában kiválasztod az előbb beállított kapcsolatot, olyan néven fog megjelenni, mint amit a "Kapcsolat nevéhez" megadtál. Majd rákattintasz a Kapcsolódás gombra.

7. Bejön egy Kapcsolódás... című ablak, és elkezdenek rajta dőlni a szövegek. Addig vársz amíg ez az ablak el nem tűnik. Ha eltűnt és nem volt hibaüzenet, akkor a Total Commandered egyik panelje onnantól az atw szerver lesz, ahova fel tudod másolni (feltölteni) a honlapot például.

2010. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel sikerült is.
2010. jan. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!