Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyet ajánljátok?

L000 kérdése:

Melyik tárhelyet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Kezdő weblapkészítő vagyok (értsd: nagyjából ismerem a kódokat és program segítségével pár perc alatt össze tudok hozni egy ízléses weblapot), így édesanyám megkért, hogy készítsem el a weblapot a vállalkozásához. A kivitelezés már meg van oldva (egy főoldal, öt darab aloldallal), viszont nem tudom, hogy melyik tárhelyre lenne érdemes regisztrálni az egészet. Mivel nem tudom, melyik tárhelyen hogyan kell kezelni az aloldalakat, mennyire érthető a felhasználói panel, tulajdonképpen ez lenne a legfontosabb szempont. Hova tudom egyszerűen feltenni az aloldalakat? A webonicot, a dimát és a tárhelyparkot néztem ki, ez a három volt a legszimpatikusabb. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2014. aug. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Tárhely.Eu-t és a Médiacentert ajánlom, ezekkel van tapasztalatom, mind a kettő nagyon korrekt, régóta a piacon lévő szolgáltató.a Di a is nagyobb és ismert szolgáltató de nem ismerem, a kisebb szolgáltatókkal érdemes óvatosnak lenni, sokszor nem olyan biztos a működésük, megszűnnek, a nagyobbak átveszik, és ezeknek a legnagyobb vesztesei az ügyfelek, így inkább a nagyobb szolgáltatók amiket érdemes választani.
2014. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem 5 statikus HTML lap az egész...

Ha így van, akkor mindegy, akár a newhosting.hu -nál is mehet, mert nincs extra feltétel, vagy szerver oldali kérdések.

(az imént említettnél egy domain mellé kapsz tárhelyet, FTP -n meg feltöltöd)

2014. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

A tárhely.eu-t én is csak ajánlani tudom. Nem a legolcsóbbak, de a supportjuk nagyon jó, segítőkészek, és elérhetőek mindig.


Az ininet.hu-t is ajánlhatom, ők a legolcsóbbak (úgy tudom) Magyarországon, a supportjuk is elég jó.


Mindkét cég webadminja elég könnyen kezelhető, de szerintem a te szinteden szinte nem is kell foglalkoznod vele. Ha bármelyik cég tárhelycsomagját veszed (domain+tárhely), ők úgyis beállítanak mindent, neked csak fel kell töltened ftp-n az anyagot, és kész is vagy.

2014. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Német_Tibor ***** válasza:
Hasonló tapasztalataim vannak mint Drone-nak!
2014. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!