Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy honlapom és szeretnék...

Van egy honlapom és szeretnék benne webáruházat létrehozni! E107-tel csinálom és a betűk kivannak kockázva. Valami normális plugin kéne ami jó! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
FONTOS! ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT!
2010. jan. 16. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kikockázás gondolom karakter hiba lesz..valami nem egészen kóser kódlapot használsz...ilyen plugin pedig sztem nincs...
2010. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha jól értem azt mondod, nincs webáruház plugin? hát te is segghülye vagy
2010. jan. 17. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha én segghülye vagyok és jobban tudod akkor minek kérdezel baromságot fölöslegesen?
2010. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
menj a faszba innen
2010. jan. 17. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Te nagyképű majom. Mi a f@szért basztatod azt, aki csak jót akar? Ilyen b@rmok miatt sz@rnak bele az emberek az egészbe, és húznak el innen. Csak rajtad akart segíteni, Te meg lehülyézed. Biztos valami elkényeztetett, öntelt, idióta f@szfej vagy.

A betűk meg azért vannak kikockázva, mert hülye vagy hozzá, pedig pofonegyszerű, de mert ilyen tahó sz@rzsák vagy, b@szom megmondani. Fulladj bele a hányásodva te senkiházi.

2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy újabb vélemény. már te vagy a második aki azt mondja el vagyok kényeztetve te seggpofa nem ismersz te g eee ccc iiii
2010. jan. 26. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy ismerjelek. Elég, ha a válaszodat olvasom.

Egy ember a tehetsége szerint válaszolt, te meg ocsmány szavakkal illetted. fenntartom előző válaszomat, sőt, meftoldom: vágd fel az ereidet, jót tennél a világgal, egy nagyképű kreténn---el kevesebb. Van belőlük elég. Apucinak sok pénze van, ugye??

2010. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs sok pénze és elmondanám, hogy 26/F vagyok és a húgomnak gyűjtenék pénzt f--sz, tudod miéért????? te agyfaszt kapok tőled mert rákos te nyomorék
2010. jan. 26. 21:05
 9/13 A kérdező kommentje:
és miért vagyok ideges mert már 4 hónapja baszakodok ezzel?
2010. jan. 26. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor is egy bunkó vagy. Ezzel a stílussal senki sem fog reagálni a kérdéseidre.
2010. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!