Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshop készítő céget tudtok...

Webshop készítő céget tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
örömmel olvasnék véleményeket, tapasztalatokat. profi csapatot keresek,akik a legjobbak, vagy igen jók az itthoni piacon. előre is köszönöm, ha segítesz.

2014. aug. 17. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Több megközelítés lehetséges.

Igazi kérdess az elképzelések és anyagi keret keresztmetszete.

Lehet weboldalt klikkelni ebolt.hu vagy hasonló oldalakon. De ezek csak annyit tudnak ami előre meg van írva.

Lehet ingyenes CMS -t saját külsőre átalakítani. pl. Virtuemart, Opencart... Ami kisebb áruház esetén jó, de nagyobb forgalmat nem igen képes bírni, legalábbis külön szerver nélkül, mert iszonyat lomhává tud válni.

És lehet teljesen egyedi igények alapján, egyedi fejlesztésű.

Ami gyors, azt tudja amit szeretnél, de sokszor hozzá vagy kötve egy céghez aki fejleszti. mert más nem szívesen dolgozik ismeretlen forrásba. (meg nem is biztos hogy áttudná látni dokumentációk hiányában)

2014. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. áldoznék rá, tudom ezek nem filléres dolgok, de a minőségnek ára van. azt is tudom, hogy iszonyat sok munka van egy ilyen oldal felépítében, ezért profikra bíznám azt. a 'webshopexperts' cégről esetleg valakinek van tapasztalata ?
2014. aug. 17. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:

webshop experts -et nem ismerem, de egy ingyenes Joomla rendszerrel dolgoznak a referenciák alapján.

A nettó 600 ezret személy szerint sokknak tartom, egy (jó esetben) egyedi grafikáért, és hogy ráhúzzák azt egy ingyenes rendszerre, esetleg pár apróságot átírjanak.


Persze minden annyit ér amennyiért ellehet adni.

2014. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg Te tudsz nekem ajánlani valakit/valakiket aki ebben segítséget nyújthat nekem ? köszi, hogy időt szakítottál a válaszra !
2014. aug. 17. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is foglalkozom webáruházak fejlesztésével.

De inkább egyedi elképzeléseket valósítok meg.

2014. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Drone007 ***** válasza:

Ha tényleg profi minőséget, garanciát, és biztonságos egyedi céges webshopot akarsz, akkor őket keresd meg:

[link]

Az biztos, hogy nem olcsók, de egy árajánlat még mindig ingyen van.

2014. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Német_Tibor ***** válasza:
Az fps tényleg igényesen dolgozik!
2014. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!