Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik? [link]

2014. júl. 8. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A design nem rossz, ugyanakkor számomra nem kapcsolódik össze a strandlabda a fantasy lényekkel (de ez én vagyok).


Azt is látom, hogy sok tartalom van, tehát sok időtök van benne és nyilván lelkesen csináljátok. A tartalmat nem véleményezem, mert nem az én világom. Viszont az elgépelések miatt én javaslom, hogy olvassátok át betűről betűre az egészet, mert akadnak hibák.


És ki tudja már, hányadik oldalatokat linkeled, most már megkérdezem: a képeket ti készítettétek/rajzoltátok?

2014. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl sok minden egyszerre.
2014. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valamelyiket igen! A legtöbb a deviantart-ról van. De néhányat magunk rajzoltunk. Ez az oldalunk a legigényesebb az összes közül. És jól látod, én tényleg honlapkészítési mániában szenvedek! :D Sok honlapom van... És köszönöm a véleményt. Át fogom olvasni! Ja és a strandlabda úgy kapcsolódik, hogy az A fantasy földjén is nyár van. Ezt akartuk sugallni! :)
2014. júl. 8. 09:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Vissza a kilencvenes évekbe.
2014. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

Meg az ilyenek...

2014. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

LOL :D


Amúgy igen, pont ezért kérdeztem a képeket. A DeviantArt-osoktól ti is elkértétek? :)

2014. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Túl sok a kép egyszerre, laggol az oldal.
2014. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem szeretitek a lopást, minden egyes szöveg és kép teljesen jogszerűen van használva?

A képekre engedélyt is kaptál, hogy módosítsd, mindet? (szöveg rajta, szegélyek, minták)

A tündeszótár sem kopipészttel készült? Vagy arra is volt engedélyed?

2014. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A lopás résznél arra céloztunk, hogy a saját általunk írt dolgokat ne lopják!
2014. júl. 8. 13:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt értettük, de úgy fair a játék, ha ti is engedéllyel vagy forrásmegjelöléssel teszitek közzé más dolgait. :)
2014. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!