Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Képek közötti távolság?

Képek közötti távolság?

Figyelt kérdés

Honlapom aljára tettem 4 kis képet (amin van effekt, alapból szürkék, ha felé viszed az egeret akkor színessé válnak, tehát már van egy class-uk)

az lenne a kérdés, hogy hogyan lehet beállítani, hogy mekkora távolságra legyenek egymástól? 3 ugyanakkora távolságra van (de túl kicsi a távolság) a negyedik meg messzebb tőlük.



2014. jún. 25. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Adj nekik ilyen szabályokat:


display: inline-block;

margin-right: 10px;


Így 10 pixelre lesznek egymástól. (Most nem tudom, hogy a display kell-e)

2014. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szükséges a "display: inline-block;", elegendő ha margin-t állítasz be rájuk.

Azt viszont meg kell nézni, hogy a negyedik kép miért került messzebb a többitől. Kapott inline CSS-t? Van valami a kép előtt?

2014. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kapott inline-t. hogy érted, hogy van-e valami előtte? elvileg csak a másik 3 kép, közte nincs felesleges "szóköz" sem , szóval tényleg nem értem
2014. jún. 25. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy nincs-e köztük div vagy más HTML elem. De akkor ezek szerint nincs.


A margin beállításával a 4. kép is megfelelő távolságra került a többitől?

Azt nézd meg, hogy nincs-e annak a képnek egy plusz class vagy id beállítva, illetve hogy nincs-e style attribútum megadva.

2014. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
honlap kerülök újra gépközelbe, akkor megnézem. köszi az eddigieket is!
2014. jún. 25. 19:21
 6/7 A kérdező kommentje:
nem sikerült sajnos
2014. jún. 26. 09:46
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült végre, egy egyszerű kis elírásról volt szó
2014. jún. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!