Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen -ingyenesen letölthető,...

Milyen -ingyenesen letölthető, teljes verziós- programmal lehet olyan weblapot csinálni, amibe Youtube-os videókat bele lehet ágyazni?

Figyelt kérdés
Nem egy linket amely a youtubera hivatkozik, hanem ott lesz a videó a honlapomon...
2010. jan. 4. 14:53
 1/4 anonim válasza:
Hát ezt az lapunk.hura,mlap-ra is felehet tenni van olyan az oldal készitésnél h újj oldal készités ugye oda lehet szoveget írni és ott lehet választani vékony betű vastag betű ilyesmi de az is ott van h forráskód beillesztése katt rá utána nyis meg egy yooutube beírod a video nevét a youtuba amit szeretnél az oldaladra és ott van a video mellet h embed: mit tom én mi és az illeszd be a forráskódhoz és ennyi
2010. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű szövegszerkesztő (notepad) is írhatsz már html kódot.

Ezután a html kód megfelelő részébe a youtubon található "Embed" mezőben lévő kódot oda másolod és kész is van.

Látszólag az oldaladon van a videó, de valójában persze ha törlik a youtubon akkor nálad is eltünik majd, de ez fizetős programmal is így lenne. :)


nem olyan rázós a html kód, akár a neten található anyagokból is elsajátítható az alap. Ha ügyes vagy egy nap alatt meglesz. ;-)


Még az olyan jól összerakott html szerkesztők mint a dreamweaver használatához is időként el kell bizony hogy tudjad, hogy mi micsoda a html kódban.

Ennélkül hamar zátonyra futsz.

2010. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi...


Nem tudok html-ben irni :-(

Melyik a megfelelő rész?

nekem olyan kellene amit pl naponta lehet frissíteni

regeltem az atw-n és oda szertném feltölteni.

2010. jan. 4. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy per pillanat nem tudsz, de azt írtam, hogy rendkivül rövid idő alatt a neten található anyagokból elsajátítható.

Javadra válik a későbbiekben..


A html kódon belül két szekció van "header" és "body".

Lényegében a body nyitó és záró tagja között kell a beágyazó kódnak lenni bárhol.


Ha csak az alap fa pados verziót vesszük ez lényegében 6 sor plusz a beágyazó sor!


Itt egy példa, de ki vettem pár speciális karaktert, mert tilos itt html tagokat hasznáéni szóval a teljes kódot keresd meg a neten:


html


head

/head


body

Ide jön a beágyazó kód

/body


/html

2010. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!