Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 2007óta van Gportálos oldalam,...

2007óta van Gportálos oldalam, akkor még örökké szólt ha megvolt a kellő kredit. De aki most csinál gportálost annak sose lesz örökké az oldala, csak ha akció van. Kell félnem attól h egyszer az én oldalam is törlik mert nemfizetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:28
 1/2 Drone007 ***** válasza:

Én a helyedben nem félnék, hogy törlik az oldalam. Én inkább örülnék, ha törölnék - persze ha valaha is lennék olyan bolond, hogy a gportálon csinálok honlapot.

A gportállal kapcsolatban a következő jelzők jutnak eszembe: gusztustalan, széteső honlapok, gagyi, ingyenesnek hazudott,... stb.

Ajánlom inkább ezt az oldalt:

[link]

Persze ehhez nem árt némi angol tudás (de a minimum alatti is elég), de cserébe többféle profi template közül válogathatsz, amiket sokkal szabadabban személyre szabhatsz mint a gportálon. Kicsit hasonlít a joomla kezelőfelületére, de sokkal letisztultabb, egyszerűbb.

Ráadásul ha nem tetszenek a template-k, még mindig feltehetsz a tárhelyre (1,5Gb, mysql-el,...) egy saját weboldalt, akár még joomla-t is.

2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is van régi gportálom, igaz mér tovább léptem a rendes html oldalakhoz, de nem fogják törölni, ha mégis, írj a webmesternek.
2010. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!