Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom szerkeszteni az...

Hogy tudom szerkeszteni az atw-s honlapomat?

Figyelt kérdés
Csináltattam honlapot és minden alap dolgot megcsináltak rá. Viszont nekem ez nem teljesen elég, és folyamatosan frissíteni szeretném a kezdőoldalon lévő dolgokat vagy éppenséggel a galériába feltölteni képet. Hol tudom ezt az opciót megtalálni? Kerestem mindenhol az atw admin felületén de sehol sem találtam.

2014. máj. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg itt nem jönne érdemi válasz:

[link]

2014. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
FTP-vel fel lehet csatlakozni és azon keresztül fel lehet tölteni anyaggal.
2014. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a bizonyos FTP-t honnan tudom beszerezni?
2014. máj. 23. 21:48
 4/7 Tengor ***** válasza:
Az FTP egy protokoll. Az ATW biztosít hozzáférést az FTP szerveréhez, amihez te FTP klienssel tudsz hozzáférni. Ehhez kellenek egyrészt a szerver paraméterei, másrészt egy kliens. A kliens lehet Total Commander v. FileZilla v. bármi más.
2014. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jóságos atya úristen.

Mivel a google keresésé sajnos bemocskolná a kezed, az FTP file transfer protocol, és pl. Total Commander, FileZilla nagyon jól képes kezelni. Itt a forrásfájlt kikeresed, és átírod. Persze ehhez tudni kell, hogy az atw.hu admin felülete nem tartalmaz semmi ilyet, szóval ha nem csináltak egy php admin oldalt, akkor kézzel kell frissítgetni. Mivel ahhoz te nem értesz, fogsz még fizetni rendesen.

2014. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit fizettél a honlapért?
2014. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az atw.hu-n megnéztem az árakat, hát, jobban jártam azzal, hogy én magam el kezdtem tanulni ;D.
2014. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!