Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blog? Mire jó? Ti is irjátok?

Blog? Mire jó? Ti is irjátok?

Figyelt kérdés

Hello, kinek van esetleg blogja?

leirnátok nekem kérlek hogy mi jó ebbe?? csak mert mindenki körülöttem blogot ir, mondják hogy én is irjak.. és akkor sokkalta boldogabb leszek... hát én nemtudom hogy ebbe mi a boldogság :D :"D minneek ez?? :D xd



#blog #internetezés #blogirás #értelme0 :D
2014. máj. 15. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok. Jon a nyar, inkabb menjetek a szabadba kirandulni, turazni, strandolni.
2014. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te irsz blogot?
2014. máj. 15. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez tök hülyeség... felesleges...

:D

2014. máj. 15. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az, mint a személyes napló, csak egyesek úgy gondolják, hogy ezt meg is kell osztani.

G.

2014. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Mind 2.-nek ment a (y) ;)

2014. máj. 15. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a fajta blog, amiről te beszélsz, hogy "írj blogot mert most ez a trendi" tényleg oltári nagy, értelmetlen baromság, idő- és bitpazarlás.


Vannak viszont olyan blogok, amik egyrészt kitartóan vannak vezetve, másrészt a közönségért születnek. Ilyennek tartom a Tékasztorikat, illetve szakmámba vágó blogok sorában pl. a Javarevisited-et. Előbbinek szórakoztatás, utóbbinak fejtágítás a célja.


Én vezetek blogot és az utóbbi kategóriához sorolom magam. Nem írok rendszeresen bejegyzést, csak ha van miről, és a célom az, hogy átadjam a tapasztalataimat, ötleteimet, hátha valakinek hasznos lesz. És vannak pozitív visszajelzések, GYK-n is linkelték már a blogom, szóval van értelme.

2014. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak azért, mert más is blogot ír és hangyafasznyi kedved nincs hozzá tényleg fölösleges hülyeség.

van, aki azért írja, mert ezzel akar népszerű lenni, ami vagy sikerül, vagy nem.

van, aki azért, mert úgy érzi meg kell osztania másokkal is a gondolatait vagy épp szakmai tudását stb. stb.

meg van, aki azért ír, mert egyszerűen grafomán és szeret írni, nála nem az olvasottság a lényeg, de gondolom azért örül neki, ha elolvassák mások is.

2014. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!