Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » EXE beágyazása HTML, PHP...

EXE beágyazása HTML, PHP fájlba. Hogyan?

Figyelt kérdés
Be lehet ágyazni egy PHP vagy HTML fájlba egy exe fájlt úgy, hogy, ha valaki megnyitja a weblapot kérdezés nélkül lefutassa a beágyazott exe fájlt? Ha igen, hogy? Előre is köszi!
2009. dec. 27. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, ennek sok értelme sem lenne.
2009. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet, de ha lehetne sem hagynák annyiban a böngészők. Gondolom valami durva dolgot tervezel, ne is tagadd. Remélem, előbb majd a te géped fertőzi meg a saját kis kreálmányod, talán abból okulsz.
2009. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek nézel te engem :\ Tudod, mindenki magából... A kérdésemre szeretnék érdemleges választ kapni, nem a rólam alkotott véleményekről és egyesek reményeiről.
2009. dec. 27. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
OK, bocs, egy kicsit durva voltam. De erre akkor is más módszert kell keresned. Ha lehetne ilyet, ezerszer könnyebb lenne megfertőzni gépeket, törölni adatokat, bármit, ilyen lehetőséget te sem akarhatsz. Ha felraksz egy exe fájlt, és csinálsz hozzá egy linket, majd letöltik, ha akarják. Így nem jó?
2009. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem segíthetek, nem biztos hogy jó lesz, de ötletet adhatok. Persze azt már látom, hogy megfognak ezért kövezni. Nos, ez lehetséges, csak legtöbb böngésző belefog szólni a dologba. Két ötletem van, az egyik az, hogy visual basic scripttel hívod meg az exe-t. Ennek kódja:

A <head> </head> rész közé kell beírni, mint a javascriptet.

<script language="VBS">

Set Shell = CreateObject("WScript.Shell")

Set objExec = Shell.Exec("valami.exe")

Do While objExec.Status = 0

WScript.Sleep 100

Loop

</script>

Ebbe biztos beleszól a böngésző és sajnos csak internet explorerrel műxik. Meg lehet oldani Mozzila Firefox-on is,de ahhoz telepíteni valamilyen programot.

A másik megoldás írsz egy java appletet ami ugyanezt csinálja, abba már nem olyan biztos, hogy bele fog szólni, de nem tudom. Próbál meg, de mire kell? Engem érdekelne.

2009. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy másik dolog. Ahhoz,hogy azt futtasa amire neked van szükséged, azt kell megcsinálni, hogy az exe-t is letöltse a böngésző, de gondolom, hogy menni fog. Javaban így néz ki a kód:

1.

try

2.

{

3.

Runtime rt = Rintime.getRuntime() ;

4.

Process p = rt.exec("Program.exe") ;

5.

InputStream in = p.getInputStream() ;

6.

OutputStream out = p.getOutputStream ();

7.

InputSream err = p,getErrorStram() ;

8.


9.

//amit még akasz írni

10.


11.


12.

p.destroy() ;

13.

}catch(Exception exc){/*kivétel kezelés*/}

Fordítsd le javaban és futtasd appletként.

Én adtam a visual basicos ötletet

2009. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ki fogom próbálni.


Ahhoz, hogy a felhasználó a weboldalamon lévő speciális effekteket láthassa, fel kell telepítenie egy kiegészítőt (kb. 200kb-os cucc, 1 másodperc alatt fenn van). Meg akarom könnyíteni ezáltal a dolgukat, mivel sokan inkább be is zárják a weboldalt, csak, hogy ne kelljen ilyesmik telepítésével foglalkozni.

2009. dec. 27. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem most már. Ha valami nem működne a kódon majd írj, de melyiket fogod használni? A java appletet, vagy a VBS-t?
2009. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!