Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Web - programozó önéletrajz...

Web - programozó önéletrajz refenecia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Szeretném az önéletrajzomat újra írni így, hogy már van pár referenciám. A gondom az az, hogy nem tudom mit csináljak a referenciáimmal. Először arra gondoltam, hogy csak felsorolom azokat a weboldalakat amikhez közöm volt.(mindegyiket én csináltam 100%-ba, egy weboldal volt ahol egy designer PSD tervei alapján dolgoztam). De ez úgy annyira nem tetszett, aztán gondoltam arra hogy mindegyikhez írok 1-2 mondatot, hogy épp annál a weboldalnál mit csináltam, de ezzel meg az a gondom, hogy nem tudok mindegyikről írni. 5 weboldalt csináltam ebből 2-ről tudok írni, az egyik a vizsga munkám a másik egy weboldal amit a gyakornoki időm alatt készítettem egy cégnek. A többi weboldalról nem is tudok nagyon írni egyáltalán, vagy ha tudnék is írni az is ismétlés lenne. Hogy kellene csinálom? Soroljam fel a weboldalakat és írjak oda pár kulcsszót mindegyikhez? Pl: encsinaltam.hu MVC PHP jQuery MYSQL CSS és ugyan ezt csináljam mindegyikkel? Vagy...? :)

Előre is köszönöm. Üdvözlettel: egy "junior / pályakezdő" web - programozó.



2014. máj. 5. 15:37
 1/6 Drone007 ***** válasza:

Referenciaként nem kell részletekbe menően leírni, hogy milyen technológiákat használtál, és hány százalékban, hiszen olyanok is nézni fogják, akiket csak elriaszt a sok ismeretlen rövidítés.

Ami kell:

kép, mikor készültél el vele, esetleges keretrendszer, dinamikus/statikus, design/programozás, hány munkaóra (kb), link

A többi tálalás dolga.

És ne felejts el elérhetőséget kirakni, az folyamatosan kint legyen (tel vagy email)


Sok sikert!

2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én önéletrajzként még keresés közben úgy akartam leadni, hogy egy interaktív, látványpékséges, animációs komplett weboldal lenne a prezentáció, kicsit humorosra véve.

VAGY egy canvas-es játék, pl. supermario, és minden arany felszedésénél bejönne egy plusz info... csak hát idő hiányában ez elmaradt, de így is lett melóm szerencsére, tesztfeladatokkal... :D

2014. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én albérlő kereséshez akartam oldalt csinálni. Mindig amikor új albérlő kellett akkor belekezdtem, de mindig találtam újat mielőtt valami érdemlegeset sikerült volna csinálni... :D
2014. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Üdv! A kérdést meg a leírást elolvastad?:D Most nem igazán értem ez, hogy jön ide. Vagy nem fogalmaztam megérthetően a bajom?:D
2014. máj. 7. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem arra válaszoltam. Szerintem csak simán sorold fel a weboldalak címét, és az összes alá egyszer hogy milyen technológiákat használtál. Én így csinálnám.
2014. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is ment a zöld kéz.
2014. máj. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!