Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan tumblr-zseni, aki...

Van olyan tumblr-zseni, aki szívesen segítene a blogom tökéletesítésében?

Figyelt kérdés

HTML-analfabétának érzem magam, és nem nagyon igazodom ki a tumblr alapú blogomon, nem rég készült, és még csak néhány bejegyzés van rajta. Ask, About, Submit, Archive... ehhez hasonló linkeket szeretnék hozzákapcsolni, illetve a kódomat, aki megbütykölné, hogy az elképzeléseimnek megfelelő legyen(semmi eget rengető), iszonyú hálás lennék. Szívességről van szó, ezért a fizetség virtuális hátba veregetés, örök imádat, mértéktelen hála.

Tényleg szükségem lenne egy kis okosításra.

Köszönöm előre is! :)

íme az eddigi "mű" : [link]



2014. ápr. 26. 01:40
 1/3 anonim válasza:

Nem teljesen értem a kérdéstxd új témát szeretnél? keress rá google-n hogy "tumblr themes free" és ha kiválasztottál egyet ami szimpatikus elvileg ott van mellette olyan hogy "get the code" vagy csak simán iylen bazihosszú szöveg azt kijelölöd ctrl+A-val meg ctrl+c közben a customize-ban vagy (saját oldaladon a csavarhúzó) és ott a baloldalon van olyan h "Custom Theme" alatta"Edut HTML >" arra rámész kijelölöd a hosszú baromságot (ctrl+A) és beilleszted ctrl+V-vel amit kimásoltál a témás oldalról.

bocsi ha kicsit hülyén magyaráztam, kérdezz nyugodtan

2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megoldottam, bár nem a kód beillesztésével volt bajom, hanem új oldalak hozzáadásával, de addig piszmogtam, míg sikerült :)
2014. máj. 1. 04:07
 3/3 Stewartnagybácsi válasza:
Gyere skypera.: balazsbence88
2014. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!