Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény? Blogról lenne szó.

Picur ^.^ kérdése:

Vélemény? Blogról lenne szó.

Figyelt kérdés
[link] erről a blogról szeretnék véleményt kérni!

2014. ápr. 22. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Tetszik a történet! ;) Csak így tovább. :)
2014. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak röviden: a sztori tetszik, a kinézet egész jó, és jó a stílusod. Szóval egy jó blogot hoztál össze, gratulálok.
2014. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, most jöjjön egy szakmaibb válasz.

A blog háttere nagyon szép, viszont én az olvasósi sávot jobban besötétítettem volna, mert így nem épp a legkellemsebb az olvasás. Fejléced sincs, bár szerintem itt nem is annyira fontos.

Tartalom:

Már az első sorban kiszúrtam három helyesírási hibát. Továbbolvastam, gondolván hátha legalább a kritikus helyesírásod mellett az írás jó, de tévedtem. Párbeszédek tömkelege, alig egy-két leírás. Nagyon száraz az egész, azt ajánlom, vigyél bele egy kis színt (leírások, gondolatmenetek). Ha ezt egy fejezetnek szántad, akkor nagyon elszámoltad magad. Figyeld meg a könyvekben, ott mennyi egy fejezet hossza? (én azt mondom, hogy 2000 szó+, és neked mennyi van?)

A számokat jó lenne betűvel írni. Ezen nagyon fel szoktam húzni magam. Nagyon csúf, hogyha valahol azt olvasom, hogy 1 kávé és 2 tányér. Ne légy lusta kiírni betűvel, hogy egy, kettő, stb.

Már az első részben arról beszélsz, hogy úgysem jöhetnél össze Marcival... Ez túl nagy célzás volt. Ebből egyből leszürtem, hogy mi fog történni.

Nekem nagyon zavaros a történet, nem értettem meg, hogy hol játszódik a cselekmény, milyen okból történik.


Szerintem te csak azért írsz, mert mostanság nagy divat lett, de annál kevesebbet is olvastál. Látszik, hogy nincs arról fogalmad, hogy milyen egy regény.

Azt ajánlom, ha komolyabban is foglalkozni akarsz az írással, akkor előtte OLVASS minél több könyvet. De ne ezeket a szemeteket - a SzJG-t meg az Alkonyatot -, azokkal nem haladsz előrébb.

2014. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó a blog....az előttem lévő nem tudom hogy értette hogy az Szjg az szemét. Majd ha ő is ír egy olyan könyvet mint Leiner Laura akkor szólaljon meg....Ja és ha majd ír blogot akkor azt megnézem, hogy ő milyen értelmesen ír. Ja és voltak akik az én blogomat is leszólták mert olyan hülyeség és ezeknek üzenem: akkor írjanak a János Vitézről ha nekik nem tettszik ami manapság menő.XDDDDDD Ui.: Bocs a helyesírási hibákért ( úgy tudom nagyon kritikusok vagytok)XDDD Ja és bocs a hangulatjelekért is, tudom nem facebookon vagyok:D
2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és bocs a sok "Ja és"-ért :D
2014. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!