Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Magyar, angol és német után...

Magyar, angol és német után milyen nyelvet válasszak még a honlapom nyelvének?

Figyelt kérdés
Francia? Spanyol? Olasz? Más?

2014. márc. 30. 21:03
 1/7 anonim válasza:
Mondjuk olyat, amit beszélsz...
2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán az olasz a leggyakoribb, bár szerintem felesleges, angolul a legtöbb ember tud.
2014. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orosz...
2014. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg olyan nyelvet, amit a célközönséged beszél.
2014. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 uno20001 ***** válasza:
Természetesen, ahogy már írtak a célközönség nyelvére kell lefordítani az oldalt. Vagy kínaira, azok sokan vannak. :-)
2014. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A többiek megelőztek, én is azt akartam írni: El kell döntened, kihez akarsz szólni. Kit szeretnél, hogy olvassa? Milyen témájú, profilú a honlap? (Üzleti? Nonprofit? Szórakoztató? Fan club? stb). Az adott témában érdeklődő,adott profilú oldalakat olvasó (üzleti jelleg esetén elsősorban a fizetőképes!) felhasználók merre laknak, és milyen nyelvet használnak? Stb...


Egyébként alapvetően a magyar-angol-német hármas még nagyobb, komolyabb cégek esetén is bőven elég szokott lenni. Több nyelvre nemigen láttam még magán honlapot lefordítva. Lehet, hogy ennyi elég is.



Ha mégis ragaszkodsz újabb nyelvhez, akkor olyan nyelv legyen, ahova konkrét üzleti terveid vannak. Pld ha kiszállítasz / terjeszkedsz / üzlettársakat keresel Szlovákiába(n), nyilván van értelme szlovákra is lefordítani, vagy legalább a számukra releváns részt szlovákul is megjeleníthetővé tenni.

Ugyanakkor ezzel azt sugallod, hogy a potenciális vevők/üzlettársak szlovákul is felvehetik veled a kapcsolatot, fel kell tehát arra készülni, hogy vagy tényleg tudnod kell szlovákul, vagy alkalmazni kell egy szlovákos PR-kollégát.

2014. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Francia
2014. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!