Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a szöveg? El lett volna írva valami a weblap sablonjában? Körülbelül 3 napja kezdődött

Figyelt kérdés

Az alábbi weboldalon


[link] nem jelenik meg redesen a landing page-n sem a szöveg, sem a social icon rendesen. Kb 3 napja csinálja ezt és nem sikerült még mindig rájönnöm, hogy miért. Fontos lenne a mihamarabbi válasz, amit előre is köszönök! (WP alap nincs rajta semmilyen plguin bekapcsolva, ill telepítve az alap hello és akismeten kívül.)



2014. febr. 26. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] elírtam
2014. febr. 26. 18:37
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

a social icont nem látom hol rossz

a betűtípusodban pedig nincsenek nagy ékezetes betűk

2014. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
*egyáltalán nincsenek ékezetes betűk benne
2014. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdekes...mikor én nézem akkor viszont a felső menüsör nem jelenik meg rendesen csak a "link" amire rá lehet kattintani, és utána működik... a social iconok pedig a jobb alsó sarokban vannak és elsőre csak szürke kör jelenik meg. itthon megpróbáltam 3 gépről és nem működött rendesen
2014. febr. 26. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attila, kapcsold ki az Adblock -ot, nekem az is eltüntet az oldalról dolgokat, pl. alul a megosztási ikonokat.

De szöveg terén nem látok semmit, forrásban sem, szóval azt passzolom így elsőre.

2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem Attila vagyok csak az öccse:) de persze, értem. nincs adblock feltelepítve, semmi chrome plugin nincs
2014. febr. 26. 18:52
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] ennyit látok belőle ha "kívülről" nézem, különben az admin felületen tökéletesen működik minden
2014. febr. 26. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
ez kliens oldali probléma lesz, tilts le minden kiegészítőt, és úgy nézd meg.
2014. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!