Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nvu-val készített html dokumen...

Nvu-val készített html dokumentumot hogy tudok úgy megcsinálni, hogy interneten meg lehessen nyitni mindenkinek, anélkül, hogy átküldeném a fájlt?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondolok:) Megszerkesztettem meg minden,de szeretném,ha bárki számára elérhető lenne. Hogy tegyem fel egy oldalra? Nem igazán értek még a weblapkészítéshez:)Csak az alapokat tudom. Köszi!
2009. dec. 11. 15:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Regisztrálj egy ingyenes tárhelyet, amihez adnak ingyen domaint is.

Ilyen pl az uw.hu, atw.hu.

Ha kész a regisztráció akkor ftp-re feltolod (total commanderrel, hálózati kapcsolat) és ügyelj arra hogy index-html legyen a főoldalad kiterjesztése.

Így interneten lesz egy oldalad, julcsika.uw.hu vagy gezuka.atw.hu címen lehet majd elérni bárki számára.

2009. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii sikerült,másik oldallal csináltam ugyan,nem uw vagy atw, de sikerült!:)
2009. dec. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!