Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy wordpress honlapom...

Van egy wordpress honlapom amin a sablonba van alapból regisztrációs felület, és én ezt szeretém meg változtatni kicsit. Ezt milyen bővítményekkel lehet?

Figyelt kérdés
Pl a regisztrációs felületen a képed meg változtatni vagy valami sémát, vagy csak törölni az egészet :D
2014. febr. 21. 23:24
 1/4 Német_Tibor ***** válasza:
Ha megváltoztatni, átalakítani akarod a kinézetét, akkor a CSS-ét kell megkeresned, és azt kell módosítanod, ha a tartalmi részén akarsz változtatni, akkor pedig a php-t.
2014. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.köszi megvan. Az lehetséges hogy azért nem működik egy Contact form pluginem mert csak egy ingyenes tárhelyen van az oldalam ?
2014. febr. 22. 09:52
 3/4 Német_Tibor ***** válasza:
A PHP rendesen futhat, mivel a wordpresst fel tudtad tenni. Nézd meg, hogy a formnál küldéshez milyen beállítások lettek megadva, illetve a szolgáltató oldalán nézd még meg, hogy milyen adatokat kell oda beállítani.
2014. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oldalam a www.byethost.com -on van fent ami egy ingyenes tárhely, és a azt irja a bővítmény hogy majd én weblaéom kapcsoalti ürlap felhasználásával kerül továbbításra. Én meg adtam neki egy rendes freemail címet de nem küldte el, aztán csináltam a cpanelban is egy email címet amire tudok is emailokat küldeni de ez oda sem küldte el . Más beállítás meg nincsen ,azért gondoltam hogy a tárhely miatt nem jön meg az üzenet...
2014. febr. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!