Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok írni nekem olyan...

Tudnátok írni nekem olyan oldalt ahol weblapot tudnék készíteni?

Figyelt kérdés

Meg kell mondjam őszintén félve teszem fel ezt a kérdést mert bele-bele olvasgattam a többi kérédsnek a hozzászólásaiba és látom nem igen szeretitek azt aki nem ért valamit vagy valamihez de ti tudjátok.


szóval szögezzük le nem tudok annyira angolul, nem értek a dologhoz de mégis szeretnék egy olyan oldalt csinálni ahol be lehet regisztrálni lehet hozzászólni hasonlók


Ami érdekelne hol tudok ilyen oldalt csinálni viszonylag egyszerűen és miként?


2014. febr. 18. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

pl. gportal, és hasonló oldalakon.

DE ne számíts sok lehetőségre, és saját bevallásod szerint nem értesz hozzá minimálisan se, nem is lesz olyan egyszerű.

Olvasgasd az ilyen oldalak gyakran ismételt kérdéseit, ha valami alap dolognál elakadsz, mert sokszor ott érthetően le van írva.

2014. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!