Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnál mondani valamilyen...

Tudnál mondani valamilyen feed plugint wordpresshez?

Figyelt kérdés
Kellene egy olyan beépülő a worpdpress lapomba ami a postokból valamiféle rss feedet ad nekem és ezt a kódot egy másik weblapomba beillesztve ki tudom listázni mondjuk a legújabb 5 bejegyzést (a másik lap nem wordpress).
2009. dec. 6. 13:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elhamarkodva fogalmaztam meg a kérdésemet, hiszen a wordpresshez alapvetően hozzá tartozik az RSS lista, viszont én ezt szeretném máshol megjeleníteni, méghozzá a bejegyzéseimnek csak a címével, rövid tartalom és egyéb információt nem szeretném hogy tartalmazzon a lista. A feedburner.com-os megoldást ismerem de az nekem sajnos nem jó.
2009. dec. 6. 13:11
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó, ha senki nem tud, legalább elmondom mit tudtam elérni. Minden weboldalhoz aminek RSS csatornája van a feedburner.com-nál lehet egy listát generáltatni amit ki lehet fosatni máshova. A baj csak az volt hogy ez berakott egy lista címet, egy angol nyelvű feliratkozási linket és egy képet feleslegesen. Most mint rájöttem ezt lehet css-sel személyre szabni mert egy id-s divben van a kód és minden elem class-sal jelölt, úgyhogy azt sikálom le amit akarok és úgy nézhet ki ahogy akarom.
2009. dec. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!