Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valakinek megvan az összes...

Valakinek megvan az összes html és css parancsa?

Figyelt kérdés
Nem találtam a világhálón egy teljesen átfogó anyagot amiben megvan az összes parancs és annak jelentése (mit jelent az adott parancs). Valakinek van ilyen gyűjteménye, vagy tud valamilyen oldalt ahol le lehet tölteni?

2014. jan. 30. 18:51
 1/6 uno20001 ***** válasza:
100%

Azok nem parancsok, hanem tagek és tulajdonságok.


[link]

Tag lista (a legfontosabbak): [link]


[link]

(Bal oldali sáv "CSS Reference" részben vannak a legfontosabb tulajdonságok csoportosítva. )

2014. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van valami oldal amiről le lehet tölteni az összeset, hogy legyen meg egy helyen mind.
2014. jan. 31. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Már küldtünk neked kettőt is.

Jobb egérgomb, Oldal mentése...

2014. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de így csak a linket töltöm le, van amikor nem tudok internet közelben lenni és nem tudom olyankor megnyitni.

Hogy tudom egybe az egészet letölteni pdf vagy .doc formátumba?

2014. jan. 31. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Megoldás: olvasd el a szabványt!


Itt van kigyűjtve az összes webes szabvány teljes tartalma. Ennél teljesebb összefoglalót nem találhatsz, mert ebben tényleg minden benne van.


[link]

2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!