Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek megéri új tárhelyf...

Szerintetek megéri új tárhelyfiókot nyitni és a mostani oldalamat átvinni rá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mobilx Cloud tárhelyszolgáltatónál vagyok és van egy Wordpress oldalam. Jelenleg a legkisebb 2gb-s csomagot fizetem havonta. Most van annyi pénzem paypalon, hogy éves előfizetésre váltsak, viszont csak új előfizetőknek jár ajándék .hu domain éves fizetésnél... Azon gondolkoztam, hogy most úgy is hamarosan lejár a tárhelyem és fizetni kell (kb 10 nap még), és törölném a mostani fiókom, aztán nyitnék egy újat, éves előfizetéssel + ajándék domaint is kapnék, ami 3 ezer ha megkellene venni.

Szerintetek megéri és az oldalam hogy viszem át?

Az oldal 70mb sablonnal és bejegyzésekkel együtt, aldomainen van ráadásul, ha letöltöm gépre és az új tárhelyre feltöltöm, akkor működni fog?

Miket kell majd beállítani?


2014. jan. 23. 21:26
 1/2 A kérdező kommentje:

na mindegy nem szóltam... valamit elnéztem :D

csak az 5gb csomagnál van ajándék domain

2014. jan. 23. 21:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak nagyobb csomagra váltasz, de ugyanannál a szolgáltatónál maradsz akkor nem fogsz új ügyfélnek számítani.
2014. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!