Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csekkolnátok a blogom?

Csekkolnátok a blogom?

Figyelt kérdés
[link] Ez lenne az. Ma csináltam :D Kíváncsi lennék a véleményetekre és arra hogy folytassam-e ezt a blogot?

2014. jan. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne írd azt, hogy csináltad, kattintgattál egy párat és kész, kb sok százezer van belőle
2014. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem értek az ilyen dolgokhoz úgyhogy nem mondhatod azt hogy csak kattintgattam párat mert ez nem igaz..... Ne kérdezd hogy akkor most minek csináltam blogot. Azért mert azt akartam..
2014. jan. 7. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly!?

ezért egy egész blog:

"Kezdetek kezdete

Szeretettel köszöntelek a blogomon! Remélem tetszeni fog. Van pár dolog amit tudnotok kell.


Ez a blog a mindennapjaimról fog szólni.

Ha nem tetszik, (a blog) írsz ez alá a bejegyz. alá kritikát szerinted miért nem jó, és én ezen megpróbálok változtatni.

A bejegyzéseim alatt sokszor lesz zene.

Szeretném, hogyha idetalálnál kicsit körülnéznél és szavaznál, tetszik-e az oldal. (Nem kötelező, de feldobnátok vele:D).

Kissé zöldfülü vagyok, mint ahogy a blogom is, ezt nézzétek el nekem, ez az első blogom.


Nos, egyenlőre ennyi lenne. A bejegyzéseimbe előre is bocsi a helyesírási hibák/rövidítések miatt."

2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most így jobban bele gondolva, némelyik kérdés tartalmasabb itt! xĐ
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez még csak a bevezető. Még csomó mindent fogok írni mivel elég sokszor elég sokminden történik velem és minden pillanatra emlékezni szeretnék, és ezt megosztom az emberekkel is...Holnap kezdem úgyhogy ne lepődj meg hogy ez így nem elég tartalmas.
2014. jan. 7. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:

azért a fényképes megörökítést mellőzd a WC -ben történő "nagy alakítás" -odról.

lehet neked szép, vagy jó, és emlékezni akarsz rá...

2014. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hahahahahhha. no. Nagyon vicces volt az a komment amit utoljára írtál. Csak elfelejtettem nevetni:/
2014. jan. 7. 18:18
 8/8 anonim válasza:

szerintem nem rossz ötlet. ha tényleg érdekes dolgok történnek veled és jól tudsz fogalmazni akkor nem lehet rossz. de azért a helyesírási hibákra figyelj oda, mert az nem szép szerintem egy blogon, amit nem egy ember néz. ajánlom hogy elősször írd be word-be és ott persze állítsd be a helyesírás ellenőrzőt aztán másold át a szöveget.


nekem is van egy blogom. én is blogspottal csináltam ha akarsz írj privit és válaszolok a szerkesztéssel való kérdéseidre.

2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!