Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok nekem olyat mondani...

Tudtok nekem olyat mondani amivel jobbá tudom tenni a honlapomat?

Figyelt kérdés
van egy honlapom (farkasos) és (idézetes) honlapok és minél több "extrát" akarok rakni bele.. pl: zene lejátszot.. de azt nem tudom h h kell.. de érdekelne hogy még mivel tudnám feldobni .. tippek?
2013. dec. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
SHIFT+DEL
2013. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 hatalmas +1!

G.

2013. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek a fejléce nem az igazi.

a másiknak pedig a jobb alsó sarkából tedd át a dolgokat a tetejére, meg változtasd meg a betűszínt.

2013. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első 3 válaszból úgy sejtem, hogy volt itt valaha link is, csak töröltette valaki.


Sebaj, akkor általánosságban szólok.


Az én véleményem és tanácsom: egy honlap nem attól lesz jó, hogy minden csillivilli szirszart ráaggatsz. Sőt, jó eséllyel még el is ronthatod az összképet, akár csak azzal, hogy elvonod a figyelmet a tartalomról. A zenelejátszó tök felesleges, mert az emberek nem a honlapodon fognak zenét hallgatni, pláne nem a te kedvencedet. Ugyanígy a honlapra rakható órák: senki nem ott fogja nézni az időt. Csak az értékes helyet vennéd el a tartalomtól.


Szóval szerintem ne akarj extrákat.

2013. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az a vicc hogy nem volt link.. :D pedig úgy még értelme is lenne a kérdésnek
2013. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, vagyúgy :D akkor grat a kreativitásodhoz / mentalista képességeidhez :D (#3-as hsz kapcsán)
2013. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másik témában volt korábban link... (azt lehet össze tévesztettem)
2013. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!