Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen honlapot látnátok...

Milyen honlapot látnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Mondanátok honlap ötleteket, amiket szívesen látnátok az interneten, ami még nincs, vagy van, de nem megfelelő színvonalú? Vagy fizetős, de ingyenesen szeretnétek hasonlót, vagy külföldi van, de hazait is szeretnétek? Megköszönném a kreatív ötleteket.
2009. nov. 22. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ehhez hasonló kérdést én is feltettem az imént,de esküszöm,hogy nem láttam a tiédet.Mert engem is érdekelne,és most ez foglalkoztat,hogy milyen honlapokat lehetne csinálni.
2009. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A recepteset jó ötletnek tartom,és már én is gondolkodtam hasonlón.Elég bonyolult lenne megycsinálni, időigényes,és szükség lenne hozzá némi szakértelemre is,konyhai szinten is.Ha megtudnám csinálni,én megcsinálnám,de ahhoz érteni kellene a programozáshoz is.

(A szponzorok,reklámozók,lehetnének élelmiszergyártók,szuper,hipermarketek.)

2009. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Programozó vagyok, már rá is álltam a projectre :)
2009. nov. 25. 23:15
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az a creative commons?


Esetleg google vagy creativecommons.hu megfelel? Már a programozók se a régiek...

2009. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hatalmas programozó zseni lehet ha nem tudja mi az a CC :D
2009. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De ti még a régiek vagytok hála istennek :D
2009. nov. 26. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!