Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Feltöltöttem a weboldalamat...

Feltöltöttem a weboldalamat egy ingyenes tárhelyre, de csak az index html-t jeleníti meg, ha rámegyek akármelyik menüpontra. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

#weboldal #index.html-en
2013. nov. 24. 00:26
 1/7 besenyőpistabácsi válasza:

Valószínű az a hiba, hogy az elérési utak a winyódra mutatnak pl.: C:\Weblap\akármi\

Vagy a weblap címe legyen az elérési út, vagy ha másképpen kell, az is írom.

2013. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az lehet a hiba, hogy........


Komolyan, 99%, hogyha vetnél egy pillantást a böngészőben a statusbar-ra, meg a www root mappád tartalmára, nem kérdezted volna ezt meg.

2013. nov. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
besenyőpistabácsi-nak köszönöm a válaszát, de az utána való kommentelőnek üzennem, hogy nem mindenki foglalkozik weboldalak szerkesztésével illetve hasonló dolgokkal! Mielőtt ilyet írnál talán gondolkodj el azon, hogy lehet valaki csak hobbi szinten csinálja.
2013. nov. 24. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Pl.: <li><a href="2Menüpont.html">2Menüpont</a></li>

Nekem így van megadva a menük elérési útjai.

2013. nov. 24. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor talán az ékezettel van a baj


(te meg egyből feltételezed, hogy weblapok szerkesztésével foglalkozom, holott soha nem írtam egyet sem..)

2013. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drone007 ***** válasza:
A feltöltött fájlok elnevezéseiben kerüld az ékezeteket - és szerintem a nagybetűket is - mert a linux szerverek nem tolerálják őket. Tehát a 2Menüpont.html fájlt nevezd át 2menupont.htm-re (és a linknél is írd át a hivatkozást)
2013. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már jó, az ékezettel voltak problémák, úgyhogy köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. nov. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!