Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van aki nagyon érti a GetDataB...

Van aki nagyon érti a GetDataBack progit? A többi lent, kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Eléggé összetett ez az egész. Eredetileg 2 NTFS partíció volt a 250-es HDD-n win xp-el. Majd jött a kék halál és nem tudtam telepítő lemezről sem telepíteni, csak pörgedte mint a hüye gyerek a kereplőt... Jött a következő ötletem, toljuk rá pen-ről. Hát nem ment.. Jött a következő ötletem, pakoljunk rá linuxot pen-ről, így Fat-nak meg is formáztam a kisebbik felét ugye... Oké, adatokat a nagyobbik NTFS feléről látja és a linux amúgy is stabilabb ugye, akkor marad úgy (mivel külföldön vagyok örültem ennek is)hiszen több évi adatom volt a laptopon. Hanem már nem is tudom mit is akartam csinálni terminálba de ismét elszállt minden mint a sóhaj... Oké, rakjuk rendbe ismét de ne pclinuxos-al hanem ubuntu-val... Közben én barom a párommal telefonáltam és szépen nem is figyeltem oda mit is csinálok, hanem nyomtam mint süket a csengőt, majd eljutottam arra a részre ahol egyesíteni lehet a partíciókat és kiírja, hogy minden el fog veszni és ahogy az a "LÁMA" könyvbe megvan írva, megnyomtam a tovább gombot! Ekkor esett le mit is csináltam éppen... oksa vissza az egész és már nem is igazán arra figyeltem, hogy miként sorolja a berepedt körmét vagy a macskáját (már nem is tudom milyen fontos dologról beszéltünk éppen...)

Ok, akkor ismét nekikezdtem de PClinuxos-al és megörültem, hogy megvannak a partíciók és telepítéskor látja is de telepítés után nem... Viszont GetDataBack progival látja de 3 darabban 3x76gb-ot (érdekes mert egybe van a telepítő szerint +a kicsi ami FAT-os linux-al). Viszont az a 14GB amin a linux van az FAT(erre telepítem) és amit szeretnék lementeni az NTFS. Akkor most melyik típusút is kellene futtatnom a FAT-ost vagy az NTFS-t? Egyébként szerintetek lehet még ebből valami jót kihozni?



2013. nov. 20. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ezt már fújhatod...

Amúgy érdekes a rendszer össze omlás is, az is lehet HDD -s hiba.

2013. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mostanra sikerült rájönnöm és lementenem.

Nem is értem, hogy miért ír választ aki nem ért hozzá!

Talán azt gondolja így tud okosnak látszani?

Azért kérdeztem mert jó lett volna ha olyan válaszol aki legalább annyira konyít hozzá mint én vagy jobban, és meg tudjuk beszélni mert tud segíteni.

Amúgy RawCopy-val sikerült, ha esetleg valakit érdekel mert hasonlóképpen járt illetve jár majd :)

2013. dec. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!