Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Első weblapomnak melyik...

Első weblapomnak melyik ingyenes szolgáltatót javasoljátok?

Figyelt kérdés
Az atw jó? Nekem ezt ajánlották. Lehet rajta kereskedelmi tevékenységet folytatni? Pl. webshop?
2013. nov. 16. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:

nem igazán...

seo szempontból felejtős, tehét google keresőkre nem érdemes építeni.

maga a tárhely, is korlátolt, meg ha már kereskedni akarsz, sem célszerű egy ingyenes tárhely, mivel destruktív üzleti szempontból.

2013. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
localhost
2013. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Német_Tibor ***** válasza:
Ha tesztelésre, próbálkozásra kell a tárhely, akkor jók az ingyenes szolgáltatók. Ha rendes, üzleti weboldalt akarsz, vagy webshopot, akkor az a minimum, hogy veszel egy domaint meg egy tárhelyet. Gondolj bele, hogy ki vesz komolyan, ha egy ingyenes tárhelyről töltődik be a webshop. Így nem túl hiteles, és bizalomgerjesztő...
2013. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én elsőnek is rendes tárhelyet ajánlanék, havi szinten olcsóbb mint 1 mozijegy, de cserébe nincs megkötve a kezed, nem kell költözni, nincsen millióegy korlátozás, van valódi support, nem kell a reklámokkal törődni, etecera.
2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első körben própálkozom az ingyenessel, aztán ha már nagyon megy rátérek a rendesre. Nem komoly boltra gondoltam, hanem csak néhány cuccomat szeretném feltenni, mert a Vaterából meg a többiből már elegem van.
2013. nov. 17. 04:08
 6/6 Német_Tibor ***** válasza:
Szerintem ezt még gondold át. Vaterán, teszveszen meg van az a bázis, aki pont azokat a termékeket keresi, amit te el akarsz adni. Ha csinálsz egy "webshopot", arra egy rakás energiát kell fordítanod, hogy látogatottsága legyen. Ha meg is nézi valaki, elhanyagolható az esélye, hogy vásárolni fog, pláne ha egy ingyenes tárhelyszolgáltatótól üzemelteted az oldalt...
2013. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!