Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok linkelni egy ilyen...

Tudnátok linkelni egy ilyen képet?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést mert akik weblappal foglalkoznak nagyobb eséllyel találkozhatnak ilyennel.

Nos egy olyan PNG formátumú képre lenne szükségem aminek nincsen háttere, tehát szépen photoshoppolható, van egy ember (nem tudom ki) akinek van egy olyan beállása hogy a feje le van hajtva tutyival a fején és úgy tartja a kezét mintha valami "energiagömböt" tartana a kezében.

Nos nekem egy ilyen energiagömb féleségre lenne szükségem csak áramív/villám képében.

Valami ilyesmire gondoltam: [link]


Ha kézzel együtt van nem olyan nagy gond csak akkor ne rossz képminőség legyen. :D

Lehet túl sokat kérek.. de nagyon fontos lenne nekem, köszönöm szépen előre is akik tudnak segíteni. :)


2013. nov. 11. 17:07
 1/1 anonim válasza:

"energy sphere"

keress rá a google image el

[link]

[link]

nekem pld. ez jön be

2013. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!