Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet azzal pénzt keresni...

Hogy lehet azzal pénzt keresni, hogy csinálok egy honlapot, vagy facebook oldalt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azok után kapok pénz, hogy hányan látogatták meg? Olvastam facebookkal kapcsolatban, hogy 2 Ft/like. De kitől jön a pénz?

Vagy azok akik honlapot csinálnak, mi éri meg nekik benne? Nem hiszem hogy mindenki az unalmasabb perceiben csinálja.


2013. nov. 7. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt általában én sem értem. Azt mondják, hogy a reklám miatt. Úgy értem, hogy ha az oldaladon hagyod, hogy pár cég reklámozza magát, akkor őket/a reklámjukat is többen látják, és ezután kapod a pénzt, szóval a cég fizet neked, hogy az oldaladon megjelenhet.
2013. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reklám...
2013. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

reklámokból, pl. AdSense a Googlenál..

A 2Ft/lájk az meg hülyeség... Facebookon nem kapsz pénzt lájkok után

2013. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy azok akik honlapot csinálnak, mi éri meg nekik benne?"

A fő aspektus - mint azt előttem is mondták - a reklám. Egy profitorientált vállalkozásnak megéri, ha szolgáltatásairól/termékeiről egy ilyen hatékony - kereshető, multimédiás, kommunikálható - közegben, mint az Internet, értesítheti a potenciális vásárlóerőt.


Viszont ennek kezeléséhez szakemberek (marketingesek, grafikusok, webfejlesztők), és erőforrások (szerverek, Internet-elérés) szükséges, ami pénzbe kerül.


A másik aspektus, hogy az információ hatalom. Elég csak arra gondolni, hogy a közösségi oldalakon az emberek mi mindent megosztanak magukról. Ez megfelelően kiválogatva, feldolgozva remek eszköz lehet. Ezt a titkosszolgálatok is tudják. ;)

2013. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!