Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bloggal kapcsolatban segítene...

Bloggal kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy blogot nyitni, sokan "inspiráltak" rá, rengeteg támogatást kaptam, és ugy gondoltam hogy megpróbálom. Több blognál láttam, bár nem tudom rá a megfelelő szót, de röviden ennyi lenne: Egy szó, amire rákattintunk, és egy oldalra irányít.

Hogyan lehet ezt elkészíteni, illetve mi ennek a "neve"? :)

Előre is köszönöm!:)


2013. okt. 28. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy híjvák, hogy "hivatkozás", rövidebben "link".


Az adott blogszerkesztő oldalon is ilyen gombot keress. :)

2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja hát akkor köszi :D gondoltam rá, de azt hittem valami bonyolultabb, nehezebb neve van!:)
2013. okt. 28. 16:14
 3/5 anonim válasza:

Hiperhivatkozásnak hívják.


HTML-ben így kell megírni: <a href="(A hivatkozás címe)" target="_blank"(<- ez nem fontos, csak ha azt akarod, hogy a hivatkozás másik fülön nyíljon meg, és ne az aktuális oldaon, vagyis a blogodon)>(A hivatkozás szövege)</a>

2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akár egy wordpress-t is használhatsz erre.

Vannak kifejezetten ilyen tárhelyek, ahol előre telepítetten megkapod a wordpresst.

Persze kitartásra és sok fórum olvasásra van szükség ahhoz, hogy belejöjj, de sztem menni fog!

Ha a google-ben keresel wordpress tárhelyre, legelől vannak a legjobbak! persze nem a fizetős, hanem a normál találat! Nem véletlen vannak ott!

2013. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!