Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne jövője? (Szerintem...

Lenne jövője? (Szerintem design rendben, keresőoptimalizálás 0, tartalom relatív, és még hiányos)

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek téma és design alapján be lehetne indítani a weboldalt? Van egy bázisoldala facebookon 10000 likeolóval, de 200 fős látogatottsággal az új fizess-hogy-lássanak felfogás miatt (pedig népszerű volt nagyon is!)

Sokat dolgoztam rajta, szerintem nem látni rajta annyira, hogy php fusion (ellenben a többi phpfusion weboldallal).

Ja és ha mégsem olyan zsírkígyó a téma/design, esetleg van valami építő jellegű kritikátok, hogy mit változtassak rajta, szívesen várom!



2013. aug. 30. 13:57
 1/3 János976 ***** válasza:

Szerintem életképes, csak kell neki egy igazi domain név. Látogass el ide: [link]

1590ből megvan két évre a .hu domained és adunk neked hozzá az első évre 1000ft ért egy 500megás tárhelyet, hogy piti pénzből beindulhass. Ha érdekel írj az oldalon levő mailre, hogy kaptál egy ilyen lehetőséget:P

2013. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A design -el egy apró kritikám lenne: keskeny

890px széles, még az alsó 1024 -en is van oldalt üres pixelek,

ma már egy új oldalnál 1280 -ra kell minimum optimalizálni,

illetve responziv megjelenésben, tehát táblagépen, és mobilon egy csökkentet grafikájú, általában 1 hasábos dizájnba.


Nekem (1920x180-as felbontáson) kevesebb mint a felét, és elég zavaró, de ez szinte minden weboldalnál.

Ha valami nagyot szeretné alkotni, akkor próbáld dinamikusra megoldani, tehát lenne egy minimum széllesség (pl. 1024px) és egy maximum (2048px) ami közt szépen meg lehet oldani a megjelenést. Nem szétnyújtásokra gondolok, hanem pl. hasábolásra. :-)

2013. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drone007 ***** válasza:

Nem értek egyet Tiborral, ami a szélességet illeti. Egy ilyen oldalt főleg a tartalomfogyasztó fiatalabb korosztály látogat, márpedig ők többségében tableten, okostelón keresik fel az oldalakat, amihez ez a szélesség optimális.

Viszont nem ártana reszponzívvá tenni az oldalt, főként a fenti elgondolás alapján.


Az eredeti kérdésre válaszolva: a design életképes, a backend nem. Régi phpfusion motoron futó elavult rendszerről van szó. Amellett, hogy ez a html szerkezet nem tehető reszponzívvá, csúnyán eljárt felette az idő.

1.0-ás xhtml doctype, táblázatos oldalfelépítés, url-ek nem seo-friendly-k.


Konklúzió: a design nem rossz, de nem mind arany ami fénylik, főleg ha ilyen elavult. Keress egy jó fejlesztőt, vagy tervezz hozzá egy naprakész szerkezetet.

2013. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!