Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP-ba, hogy tudom, azt...

PHP-ba, hogy tudom, azt megcsinálni, hogy ha beregisztrál az oldalamra adjon neki egyből egy adatlapra mutató linket? Mint a hogy a linti oldalon látható.

Figyelt kérdés

[link]

Ez az a lap, regisztrálsz és ad egy linket, de én nem ilyen játék oldalra akarom hanem csak, hogy írja ki adatait anélkül, hogy bármilyen falhasználó belépne az oldalra.

Kösz a válaszokat.



2013. aug. 27. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mi a rongybatekert sánta zsiráf fütyit akarsz?


Először adjon adatlapra mutató linket, aztán meg azt írod, hogy írja ki az adatait. Meg be is regisztráljon, de közbe ne lépjen be... hát hallod, szerintem fuss neki még egyszer, vagy döntsd el mit akarsz.


A linken, amit beszúrtál a vírusirtóm trójait jelez, úgy hogy én nem fogom nézegetni.

2013. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én annyit akarok, hogy adjon egy adatlapra mutató linket a regisztráltak és azt megtudja osztani máshol
2013. aug. 27. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!