Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a könyvkriti...

Mi a véleményetek a könyvkritikai blogokról?

Figyelt kérdés
Konkréten erről: www.fancsublog.blogspot.hu

2013. aug. 24. 15:42
 1/4 soccerway ***** válasza:
az itteni felhasználók szerintem nem olvasnak könyvet, ez látszik a feltett kérdésekből, ebből adódik hogy kritikai blogot sem :)
2013. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:

Több értelme van, mint egy negyvenezredik vándireksönblognak. Csak sajnos a mai tinik/fiatalok körében nem "kúl" könyvet olvasni, feltéve ha azt nem a legújabb ipad 25-ön teszed, de általában még akkor is lúzer az, aki nem a legújabb játékot nyomja, hanem "csak " olvas.


A blog viszont tetszetős, könnyen olvasható. Lehetne kicsit szélesebb skálája/látószöge a kritikusnak könyvek tekintetében, de még így is az egyik legjobb civil blog, amit mostanában láttam.

2013. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az első két válaszoló eléggé el van tévedvexdddddd Én rengeteg könyvet olvastam/olvasok már azóta mióta olvasni tudok. Nem nagyon izgat, hogy 'kúl'-e.
2013. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drone007 ***** válasza:

Kedves #3 igazán örülök, hogy olvasol. Csak így tovább, olvass sokat, tágítja a nézőpontot, és gazdagítja a szókincset.

Hidd el, nem te vagy korosztályod reprezentatív átlagegyede. Ami egyébként abszolút dicséret.

Olvasd a fenti blogot is, hogy megtudd mit érdemes még olvasnod!

2013. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!