Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy állítsam be h legyen az...

Hogy állítsam be h legyen az oldalon zene? :$

Figyelt kérdés
csináltam 1 blogot a Blogger.com-on és láttam más blogokban amit szintén Blogger-el készítettek h van benne zene amikor megnyitod és én is szereték ilyet csak nemtudom h kell beálítani :$ SEGÍTSETEK!! :3

2013. aug. 6. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

SCM Player-t berakhatsz például. A honlapján beállítod, kapsz egy HTML kódot.


A Blogger-en az Elrendezésben adj hozzá egy HTML/JavaScript modult és oda illeszd be ezt a kódot.

2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha ott nem működne, akkor a Sablon HTML kód szerkesztésébe menj bele és ott keresd meg a <body...> sort, és az alá másold be a lejátszó kódját.
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszok jók.


De az isten szerelmére, inkább felejtsd ezt el és NE, ismétlem NE tegyél be automatikusan elinduló zenét!

2013. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köstönööm :3
2013. aug. 7. 07:24
 5/5 qaxqaxqax ***** válasza:

HTML5 + JavaScript

esetleg ha ennél is minőségibb kell akkor flash / jPlayer

2013. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!