Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki az aki ért CCS kódokhoz?...

Ki az aki ért CCS kódokhoz? Vagy az oldal kinézet kódjáról másolni? Vagy ki az aki ilyen hasonló dizájnos kódot csinálni? Lent többi.

Figyelt kérdés

Ugye, most van egy oldalam. Értek ccs kódokhoz, jó, régen szoktam ezzel el lenni. Most elhatároztam, hogy miért ne lehetne ilyen "testvéri" kinézet az oldalnak?

Pl.: [link] és [link] Kinézetet szeretném..

Magyarul, a kódot elvenni, és ilyen témájú oldalt szeretnék beinditani magyarba.

De azt nem tudom, hogy G-Portál oldalon, lehet-e ilyen könnyen elrendezgetni.


Ki az, aki ért ehhez?

Azok is irhatnak, akik ilyen hasonló szép dizájn kódokat csinálni!


Köszönöm.:3



2013. aug. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

1. az nem CCS hanem CSS.

2. ha értesz a CSS-hez és a HTML-hez, akkor miért G-Portálon szenvedsz?

3. ha egy oldalt megnyitsz a böngésződben, akkor a HTML, CSS, és JS fájlok letöltődnek, csak le kell őket mentened.


Ha az említett oldalak grafikáit is lopni akarod, olvasd át a copyright megjegyzéseket, hogy van-e jogod hozzá. Ahogy én látom, nincs.


Egyébként van sok template adatbázis, ahol kereshetsz kész, szép design-okat.

2013. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Ja, bocs.

2. Mert nem találom azt a kódot, vagy nem vagyok profi kódos. Úgy gondoltam ha az oldal szerkesztőitöl kapom meg a kódot. De azt nem tudom, hogy G-Portálon is szépen fel lesz díszitve mint fent linkeken. Mivel csak csak G-Portálos kódokkal foglalkoztam.

3. Ezt nem vágom. Mivel ilyennel még nem találkoztam.


Nem, nem lopni nem szeretnék. Csak a maga kód kellene, a fejléccel meg a menükkel majd én elintézem. Amúgy meg gondoltam, hogy elöbb írok nekik levelet, hogy kaphatok rá engedélyt a kinézethez.

2013. aug. 4. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

G-Portal? Arra akarsz te weboldalt építeni?

Látszik, hogy semennyire nem vágod a dolgok menetét..

Ne más munkáját másold, hanem alkoss egyedit!

2013. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van G-Portál oldalom..amot 3 éve üzemeltettem, és fejlődtem.

Talán valami problémád van azzal?

Nincs szivem azt a oldalt elhagyni, de akkor milyen hostot ajánlanál legsziveseben..?

( Mielőtt tovább mondogatjátok, hogy 'Ne lopjam, ne másoljak más kinézetet. A mostani is egyedi...)

2013. aug. 4. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

'Magyarul, a kódot elvenni'

Ja.


atw, freeweb, sok az alternatíva 000webhost ( külföldi )

Oldalad bemutatod? Ami egyedi?

2013. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok profi kódos". Én nem értem, hogy miért akar mindenki ilyesmivel foglalkozni. Én nem értek az autószereléshez, hány kérdést látsz tőlem, hogy hol van a kipufogó, elöl, vagy hátul?
2013. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@Montihun


Attól függ, hogy hova szerelik :D De általában hátul célszerű.

Zöldmancsot elfogadok :DDD

2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A G-Portál nem arról híres hogy ilyen egyedi dolgokat meg lehet valósítani mint amit idemásoltál. Ezek normálisan megírt weblapok ha jól látom.

Amúgy ha kell a css kódja egy oldalnak akkor a firebug kiegészítőt ajánlom figyelmedbe. Ott meg lehet nézni, bár értelmezni is tudni kell.

2013. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!