Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki nem tudna egy Képnézege...

Valaki nem tudna egy Képnézegető scriptet honlapra? Ne legyen ilyen egyszerü, a mérete is legyen nagy (habár azt én áttudom álitani) csak egy script kéne, vaalaki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
50 euróért megirom neked. Komplett fotoalbum weblap lessz természetesen scriptel. Sőt még olcsobban is. Irj privit.
2009. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na itt már 50EUR-ért is van instant fos. Kiváló.

Mond meg milyen kell pontosan.

De ha ezeken a címeken nézel körül akkor jó kis előre megírt scripteket találsz:

- www.free-php.net

- www.hotscripts.com.

Vagy írd meg bővebben hogy mi kell aztán kikukázom neked. Ingyen, vagy olcsóbban! :D

2009. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah persze második válaszoló, igazán kedves vagy..De megjegyzem, hogy éhen is halsz, ha igy folytatod. Sok Sikert :d
2009. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem haltam éhen, van méltóságom és nem vagyok igénytelen pióca aki ingyen is elérhető dolgokat kínál pénzért. Itt valamit te csinálsz illetve gondolsz rosszul, én nagyon is jól megélek az ebben a témakörben végzett munkámból, mondhatni kényelmesebben mint az átlag. A tudás mindenkié, amíg mások számára ez könnyen elérhető, illik biztosítani. A viselkedésedből ítélve kicsinyes vagy, és ajánlom figyelmedbe a helyesírási szabályzatot.
2009. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huu

utolsó válaszoló kösz :D

rendes vagy...bár minden válaszoló ilyen lenne

2009. okt. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!