Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha az egyikk wordpress webolda...

Ha az egyikk wordpress weboldalamat mindenestül átmásolnám az egyik tárhelyről egy másikra, és a config fájlt átirom az új tárhely adataira, akkor megmaradnak az én bejegyzéseim? Kategóriáim? Oldalaim? Stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 11:50
 1/6 Antimod ***** válasza:
Az adatbázist is áttetted? (Export - import)
2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem másoltam át, csak akkor másolom át ha az új tárhelyen megmaradnak ugyan azok az adatok, mint a régi tárhelyen.

Úgyértettem, hogy ftp-ből mindent átmásolok az új tárhelyre

2013. júl. 25. 12:39
 3/6 Antimod ***** válasza:

Ezen felül az adatbázist is át kell raknod, mert abban vannak a bejegyzések, és valószínűleg több beállítás is.

Nem vagyok nagy Wordpresses, de valószínűleg létre is kell hoznod az adatbázis-szerkezetet.

Egyébként semmi kockázat nincs ebben, egyszerűen addig tartsd meg a régit, amíg az új tárhelyen nem működik minden megfelelően.

2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a gyors választ!:)
2013. júl. 25. 13:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az adatbázisnak van valami köze a régi tárhelyhez?
2013. júl. 25. 13:14
 6/6 anonim válasza:
még az elérési útvonalakat is módosítani kell, ha átmásolod a fájlokat a másik tárhelyre!
2013. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!