Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan problémám van, hogy a...

Olyan problémám van, hogy a honlapomra fel töltöttem egy pps fájlt és ha le akarom tölteni ppt-nek tölti le. És ezért nem is vetíti automatikusan és szerkeszthető lesz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha pps kiterjesztéssel töltötted fel, úgy letöltéskor is annak kellene lennie. De most már a legegyszerűbb, ha megnyitod a ppt-t, majd Mentés másként, és a pps-t válaszd ki.
2009. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

viszont a pps is, szerkeszthető utólag is, (nem csak a ppt) ha nem véded le jelszavas védelemmel.

Ha azt akarod hogy biztosan ne lehessen utólag módosítani, és 2007-es ppt-d van ments PPSX fájlkiterjesztéssel, és jelszavazd le.

2009. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ppt és pps fájlok tartalma között SEMMI különbség nincs. Egyszerűen a PowerPoint az egyiket szerkesztésre nyitja meg, a másikat meg lejátsza.
2009. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én pont azt szeretném, hogy csak lejátszásra nyissa meg. Flash-be konvertálva megoldottam, de ha tudtok jobb megoldást, írjátok meg! Köszönöm
2009. okt. 22. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Védd le jelszóval, akkor csak lejátszásra nyílik meg.

Csak a jelszó beírásakor válik szerkeszthetővé!)

Eszközök > Beállítások > Biztonság fül > Jelszó a módosításhoz > OK > A Jelszó megerősítése > OK

2009. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!