Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ilyen oldalt hogyan?

Ilyen oldalt hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen oldalt, de más témában.

[link]

Más is tudjon feltölteni stb. Hogy fogjak neki?



2013. júl. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Elmélyülsz a HTML és CSS rejtelmeiben

2. Szerzel némi tapasztalatot JS-ben

3. Megnézed a Google Maps API dokumentációját, és ha szerencséd van, akkor a tutorialok alapján össze tudod dobni, ha nincs, akkor az 1.-2.-ben szerzett tapasztalatok és kifejlesztett kombinációs készség segítségével meg fogod tudni csinálni.

2013. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán beágyazták a gugli mapsot.


Kb egy szellemifogyatékos herélt csimpánz is megtudná csinálni.

2013. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az oldal gányolmány a szememben.

Meg akartam tekinteni Firefox-szal, utána meg operával, és biztos, nincs rájuk megfelelően optimalizálva, mert kaptam egy szép kis üzenetet, hogy használjak normális böngészőt. Ami még érdekesebb, hogy az fejlesztő szerint az IE jó böngésző lehet, mert az alatt meg tudtam tekinteni.


Normális webfejlesztő ilyet nem engedhet meg magának, hogy két elterjedt böngészőn sem lehet megtekinteni a honlapot normálisan.


Kérdező!

Ezt ajánlom figyelmedbe:

[link]

2013. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PHP de kóder! ***** válasza:

marmint "fejleszto"


erosen idezojelben

2013. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!