Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek érdemes ezzel a...

Szerintetek érdemes ezzel a témával blogot kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány unalomból elkezd játszani egy online játékkal, ahol megismeri első szerelmét aki sokszor megbántja és csak szórakozik vele. Miután lemondott a fiurol végleg ráír egy régi barátja és bevalja hogy régóta szereti a lány először bizonytalan de belemegy végül. A lány egyre jobban megszereti a barátot ,úgy érzi hogy megszerette de pár hónap mulva rájön hogy valószínüleg csak azért érezte amit érzett mert ő mindig.mellette ált ,segitett neki mikor a. szerelme megbántotta . A lány mindig odáig volt egy csapattársáért de azelőtt nem.foglalkozott vele mert mást szeretett de tudta h a csapattársának K- nak tetszik és neki is tetszett K de mivel a lány fiatal volt hozzá ezért K nem nagyon beszélt vele. évek teltek el a lánynak még.mindig tetszett K és szimpatikus volt neki ezért ráírt, jót beszélgettek .Másnap mikor a lány elmesélte az előző nap történteket fogadtak hogy a lány nem.meri K-t megbökni fb-n ,megmerte. Ezután K írt a lánynak megint jót beszélgettek de ez már más volt. a fiu azt irta neki hogy szívesen megismerné élőben.is .. pár hónap mulva felmerült ismét a dolog a lány megkérte az anyukáját hogy engedje el , el sem hitte mikor az anyja beleeggyezett. 300 km egyedül...ilyesztő és egyben izgalmas kihívás is volt. elérkezett az indulás előtti este, a lány aludni sem birt az mozgalomtól.... ez lenne a történet nagy vonalakban. szerintetek megéri erről blogot írni? lenne nézettsége ? ( bocsi hogy kicsit össze-vissza írtam, siettem.)
2013. júl. 7. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
* a lány barátnőjével fogadtak és az izgalomtol nem tudott aludni bocsi. telórol vagyok és átírja.
2013. júl. 7. 22:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfájdult a fejem mire a végére értem.
2013. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Ha nem tudsz helyesírni, akkor előbb azt tanulj meg, és aztán írj.(fiurol, bevalja, beleeggyezett, birt, ...)

2. Tagolni is kéne tudni, enélkül sem lehet normálisat csinálni.

3. Amíg így néz ki a kérdésed nem fogsz rá (normális) választ kapni (ez most egy kivétel :)


és 4. most vettem észre, hogy siettél.

Hát mivel én is sietek - bár nem annyira mint te - elmagyaráznám egy mondással: lassan mész, tovább érsz (vmi ilyesmi :D).


Ja és még egy dolog, ne rövidítgess, ha nem muszáj (vmi, K, fb-n)

2013. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na jó, a 4. pontom így nem biztos hogy érthető :D


Tehát, ha arra nem szánsz időt, hogy kiírd rendesen a kérdést, akkor ne várj segítséget.

2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: a sztori veled történt, vagy kitaláció?


Szerintem egy ilyen, relatíve rövid történethez felesleges blogot készíteni. Egy egyszerű novella is megteszi, amit valahol közzétehetsz. Lenne 10 bejegyzés a blogban, oszt' annyi. Még ha jó is a történet, nem néznék sokan. Mire nézetté válna, már vége is a történetnek.


Egyébként kicsit átfogalmazva a sztori a kvöetkezőről szólna: adott egy kocka csaj, aki epekedve csorgatja a nyálát egy igazi bunkóra, és mellette lazán lekoptatja azt, aki normális, szereti, és törődik vele. Ja, és a legnagyobb horderejű dolog, hogy facebookon megbökte.

Azért filmet ne akarj forgatni belőle!

2013. júl. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D ez csak röviden nagy vonalakban a történet témája , viszont a lényegi rész hogy találkoznak :) és megtörtént dolog alapján :))
2013. júl. 8. 04:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyvonalakban epp eleg volt nekem ebbol a sztoribol, egyaltalan nem vagyok kivancsi a reszletekre.


De varj, megprobalom kitalalni a sztori veget. A bunko srac aki lekoptatta a csajt a virtualis vilagban, egy es ugyanaz a fiu, aki a valos eletben a csaj egyik regi baratja, aki rairt faszbukon es a csaj a vallan sirta ki magat. Vegul osszejonnek.

2013. júl. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kutyát nem érdekelné
2013. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
TL;DR
2013. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!