Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Youtube csatornában t[]d...

Youtube csatornában t[]d valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni, ami itt is látható: http://www.youtube.com/user/shop4builders


Tehát, ha valaki a csatornámra jön, akkor azokat a lejátszási listákat lássa, amit én beállítok, például itt: builder gasztro stb.. Illetve van egy kiemelt video is.


És ne jelenjen meg, hogy miket nézegettem előtte, mert az nem tartozik a csatornámhoz... egyszerűen sehol nem találom ezeket a beállításokat... vagy vak vagyok... de ez a youtube menürendszer, hátsz...


Aki tud, pontos instrukciókat kérnék, kösz!


2013. júl. 4. 13:39
 1/5 anonim válasza:
Szia! Ezt most így nem tudom elmagyarázni, de szívesen készítek majd neked(ha kéred) egy videót, és ott bemutatom.
2013. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt nagyon megköszönném! mert nem tudok rájönni! Adsz majd egy linket róla?
2013. júl. 4. 15:42
 3/5 anonim válasza:
2013. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudtam segíteni?
2013. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kösszi! Be is jelöltem a videóban az igent :)
2013. júl. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!