Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lenne megoldható?

Hogyan lenne megoldható?

Figyelt kérdés

Szóval így nézne ki:

<ul><li>szöveg 1 xxxxxxxxxxxxxxxx

<li>szöveg 2 xxxxxxxxxxxxxxxx

<li> szöveg3 xxxxxxxxxxxxxxxx

<li>szöveg 4 xxxxxxxxxxxxxxxx

<li> szöveg 5 xxxxxxxxxxxxxxxx


Tehát a ponttal jelölt sorok mellé kéne beraknom egy google térképet,az megvan,hogy hogyan kell beszúrni ,de ,hogy hogyan helyezzem el?"xxxxx"-jelöli most a térképet



2013. júl. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nem látok pontot

nem értem mit akarsz, beszúrás, elhelyezés nem ugyanaz?

2013. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csak hogy pontosítsunk:

- pontok alatt a felsorolásjelet érted, ami a listaelemek előtt van grafikus megjelenítésnél, tehát nem a forráskódban kéne lennie valahol?

- beszúrni be tudod, csak aztán a pozícionálással van baj? tehát pl. a szöveghez akarod igazítani, vagy éppen, hogy nem ahhoz? vagy már a beszúrásnál van a problémád?


Kicsit furcsán fogalmaztad meg, de lehet, hogy csak én nem értem, mit szeretnél...

2013. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ugye a <li> jelölés pontokat jelent,és ezek a pontok mellé szeretném pozicionálni a google térképet.Az megvan,hogykell a térképet beszúrni,csak az elhelyezésével van a baj,igaz hülyén fogalmaztam :)
2013. júl. 4. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsorolást is meg a térképet is tedd bele egy-egy div-be, mind a 2-re írj egy float:left-et és tegyél be alá egy clear:both-ot valahogy így:


<div style="float:left;">

<ul>

<li>felsorolás 1</li>

<li>felsorolás 2</li>

<li>felsorolás 3</li>

</ul>

</div>

<div style="float:left;">

térkép

</div>

<div style="clear:both;"></div>

2013. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!